• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Семінар: "Організація роботи з безпеки життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі через призму нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти та чинної програми "Я у Світі".

2013-02-22

21 лютого 2013 року у ДНЗ № 38 було проведено районний семінар для вихователів груп старшого дошкільного віку та методистів району за темою: "Організація роботи з безпеки життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі через призму нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти та чинної програми "Я у Світі".

В теоретичному блоці було надано науково-методичну інформацію щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності дітей як чинника успішної та здорової дитини. В практичному блоці презентовано проект: "Безепека ігор на зимовому майданчику", переоглянуто відео міні-занять: "Уроки безпечного життя" (середня, молодша група), розвагу за участю дітей старшого дошкільного віку. Впродовж засідання семінару використано наступні форми роботи з педагогами: анкетування, робота в групах, різноманітні вправи, тощо.

/Files/images/DSC05507.jpg

/Files/images/DSC05491.jpg