• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 20 лютого - Всесвітній день соціальної справедливості

20 лютого - Всесвітній день соціальної справедливості

2013-02-20

20 лютого - Всесвітній день соціальної справедливості

/Files/images/03.png

Проголошено Генеральною Асамблеєю ООН (A/RES/62/10 від 26 листопада 2007 року), який відзначається щорічно, починаючи з 2009 року

Соціальна справедливість є основоположним принципом мирного та благополучного існування, як безпосередньо в самих країнах, так і у відносинах між ними. ООН підтримує принципи соціальної справедливості, пропагуючи рівність серед жінок та чоловіків, або права корінних народів та мігрантів.

Для Організації Об’єднаних Націй прагнення соціальної справедливості для всіх лежить в самому центрі нашої глобальної місії зі сприяння розвитку та поваги людської гідності. Прийняття Міжнародною організацією праці Декларації про соціальну справедливість з метою справедливої глобалізації є лише одним із нещодавніх прикладів, що свідчать про відданість системи ООН принципам соціальної справедливості.

Соціальна Бідність, голод, дискримінація та порушення прав людини досі завдають болючих ударів по моральності суспільства. Глобальна фінансова криза несе загрозу ще більшого посилення цих явищ.

Всесвітній день соціальної справедливості відзначається з тим, щоб підкреслити важливість соціальної справедливості як етичного імперативу, котрий повинен направляти усю нашу роботу.

Стабільність та процвітання в усьому світі залежить від надання людям належних рівнів добробуту та рівності можливостей.

Кiлькiсть переглядiв: 33