Звіт до Тижня безпеки

2011-04-18

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань охорони життя, здоров`я та норм поведінки в надзвичайних ситуаціях, покращення загального стану із забезпечення безпеки під час можливих небезпечних ситуацій в дошкільному навчальному закладі з 11.04.2011 по 15.04.2011 був проведений Тиждень безпеки дітей у повній відповідності з планом його підготовки та проведення.

• Розроблено план дій працівників під час виникнення надзвичайних ситуацій та план евакуації дітей на випадок надзвичайних ситуацій.
  • Проведено навчання працівників закладу згідно з розкладом за тематикою відповідно до програми занять.
  • Оновлено матеріали на стенді з ЦО, розроблені інструкції про дії працівників ДНЗ під час виникнення надзвичайної ситуації.
  • Для вихователів всіх вікових груп та інших працівників дошкільного закладу були проведені консультації: “Знайомство з планом евакуації дітей на випадок екстремальної ситуації ”; “Як допомогти собі та оточуючим в екстремальних ситуаціях”; “Морально-психологічна підготовка працівників до дій в екстремальних ситуаціях”

Кожен день Тижня захисту дітей мав свою назву і відповідав певній тематиці:

Понеділок - ″ Дитина серед людей ″;

Вівторок - ″ Бережи здоров’я змалечку ″;

Середа - ″ Безпечні та небезпечні вулиці ″;

Четвер - ″ Вогонь - друг, вогонь – ворог ″;

П’ятниця - ″ Природа навколо нас ″.