• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 15 лютого в Україні відзнається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзнається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

2013-02-15

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. Цього ж дня виповнюється 24-річниця виведення радянських військ із Афганістану!
Крім Афганістану, наші земляки брали участь у бойових діях та несли службу на Кубі, в Сирії, Чехословаччині, Угорщині, Єгипті, Іраку, С’єрра-Ліоне, Ефіопії, Косово, Мозамбіку, Анголі, Лівані, Конго та інших країнах світу. Тисячі молодих людей, пройшовши випробування вогнем у «гарячих точках», з честю виконали свій військовий обов’язок, зберегли бойове братерство, стали гідним прикладом людської мужності, відданості, справедливості, проявили себе справжніми патріотами.

Приємно відзначити, що колишні воїни-інтернаціоналісти беруть на себе ініціативу і відповідальність за порозуміння й злагоду в українському суспільстві, за зміцнення стабільності у державі. Люди, обпалені війною, особливо гостро відчувають такі важливі суспільні цінності, як мир і злагода.

Шанобливо схиляємо голови перед вами, воїни-інтернаціоналісти, перед членами сімей загиблих. Висловлюємо глибоку повагу вашим батькам, які виховали мужніх синів і дочок.

Світла пам’ять про тих, хто загинув на чужій землі, хто помер від ран, повернувшись на рідну землю.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я і щастя, миру і добра!

Кiлькiсть переглядiв: 23