• Ви знаходитесь тут:

• Новини

23.02.2012 Районний семінар на тему: "Сучасні підходи до організації фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми раннього та молодшого дошкільного віку в дошкільному навчальному закладі" для вихователів груп раннього та молодшого дошкільного віку Жовтневого

2012-02-23

/Files/images/IMG_0652.JPG

23.02.2012 в ДНЗ № 38 пройшов районний семінар на тему: "Сучасні підходи до організації фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми раннього та молодшого дошкільного віку в дошкільному навчальному закладі" для вихователів груп раннього та молодшого дошкільного віку. Педагоги району познайомилися з реалізацією особистісно - орієнтованої моделі під час індивідуальних занять з фітболу з дітьми групи раннього віку (вихователь Шаталової З.В.). Присутні познайомилися з формами фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми, що відповідають сучасним орієнтирам суспільства, формують у дітей почуття патреотизму, витривалість, колективізм.

Педагоги дошкільного закладу показали шляхи реалізації сучасних підходів до фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми раннього та молодшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу.

Під час роботи семінару визначено високий рівень професійної компетентності вихователів з питань фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми за Базовою програмою "Я у Світі".

Детально дивись галерею!

/Files/images/IMG_0663.JPG